Zupa warzywna z makaronem instant bezglutenowa - Naturalna 60g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
AN NHIEN Wegańskie kotlety sojowo-wieprzowe „Suon non” 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,33 zł
AN NHIEN Wegańskie żeberka wieprzowe - plastry "Suon non" 1kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
107,62 zł
3,95 zł
–12 %
Instytut VIFON makaron - krab "BANH DA CUA" 60g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,47 zł
9,53 zł
–20 %
Instytut VIFON Makaron PHO BO z wołowiną w misce 70g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,61 zł
Opis szczegółowy produktu
Prosta i smaczna zupa, łatwa i szybka w przygotowaniu, idealna na podróż lub do pracy. Sposób użycia: makaron i zawartość torebki z przyprawami zalać 250 ml wrzącej wody i odstawić na 3 minuty.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1035kJ/247kcal |
| Tłuszcze | 1,83g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,10g |
| Węglowodany | 54,30g |
| w tym cukry | 2,00 g |
| Błonnik | |
| Białko | 4,32 g |
| Sól | 10,88 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Zupy instant |
|---|---|
| Waga: | 0.06 kg |
| EAN: | 8595617902097 |
NONGSHIM Natychmiast. Zupa z makaronem SHIN z kurczakiem 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,83 zł
Kremowa zupa szparagowa instant bez glutenu i mleka - Naturalna 20g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
2,28 zł
KOREAŃSKA ULICA inst. Zupa pikantna Kaludon w misce 215g
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,01 zł
8,35 zł
–8 %
Instytut VIFON HOANG GIA makaron - wołowina Mì 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,61 zł
SAMYANG Buldak inst. makaron z kurczakiem extra pikantny 140g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,58 zł
Instalacja OMACHI makaron ziemniaczany żeberka wieprzowe 80g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,30 zł
PRIMA TASTE Inst.Laksa makaron kokosowy curry Lamian 185g
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,01 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
