Zupa wegańska w kubku - szpinak z asafetydą - Damodara 38g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Rabat
4,98 zł
–10 %
Instytut VIFON Makaron "PHO" o smaku wołowym 80g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,46 zł
AN NHIEN Wegańskie żeberka wieprzowe - plastry "Suon non" 1kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
107,64 zł
3,95 zł
–12 %
Instytut VIFON makaron - krab "BANH DA CUA" 60g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,47 zł
Rabat
19,90 zł
–6 %
AN NHIEN Wegańskie kulki z kurczaka 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,56 zł
Opis szczegółowy produktu
Sposób przygotowania: zalać 250ml-300ml wrzącej wody i odczekać 1-2 minuty.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1543kJ/368,5kcal |
| Tłuszcze | 17,20g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,59g |
| Węglowodany | 36,90g |
| w tym cukry | 10,90 g |
| Błonnik | 11,30 |
| Białko | 16,90 g |
| Sól | 5,62 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Zupy instant |
|---|---|
| Waga: | 0.038 kg |
| EAN: | 8594177780602 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
HIKARI MISO ENJUKU KOJI Zupa błyskawiczna miso, zielona cebula 153,6 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,46 zł
Zupa gulaszowa z ciecierzycy instant bez glutenu i mleka - Naturalna 35g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,25 zł
Zupa GULASZOWA "pikantna" wegańska - Damodara 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,34 zł
6,33 zł
–15 %
NONGSHIM SHIN natychmiastowy. zupa makaronowa oryginalna 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,38 zł
Organiczny
Japońska zupa ramen miso z imbirem BIO - WEGAŃSKA - Clearspring 210g
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,69 zł
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
