Zupa z makaronem i kurczakiem liofilizowanym - FREEZE DRY COMPANY 33g
Produkty powiązane
Dip z pieczonej czerwonej papryki HOT - The Pelikans 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
27,39 zł
AN NHIEN Wegańskie żeberka wieprzowe „Suon ong lua mach” 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,32 zł
3,94 zł
–11 %
Instytut VIFON makaron - krab "BANH DA CUA" 60g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,47 zł
Rabat
19,89 zł
–6 %
AN NHIEN Wegańskie kulki z kurczaka 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,55 zł
Opis szczegółowy produktu
Pełny smak domowej zupy, którą możesz cieszyć się zawsze i wszędzie. Dzięki delikatnemu liofilizowaniu zachowuje swoje wartości odżywcze i bogaty smak – bez konserwantów i chemikaliów, dokładnie tak, jak lubimy. Łatwe przygotowanie – nalej i jedz! Przygotuj ciepłą, aromatyczną zupę w mgnieniu oka – bez gotowania i dodatkowych składników. Otwórz torbę. Wlej zalecaną ilość gorącej wody. Wymieszaj, zamknij i odczekaj około 5-10 minut, podawaj!Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 179 kJ/43 kcal |
| Tłuszcze | 0,50 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,10 g |
| Węglowodany | 8,20 g |
| w tym cukry | 2,70 g |
| Błonnik | |
| Białko | 1,60 g |
| Sól | 1,20 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Zupy instant |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595705010970 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
NONGSHIM SHIN natychmiastowy. gorąca zupa z makaronem w misce 114g
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,37 zł
Instalacja NONGSHIM zupa z makaronem i krewetkami w misce 115g
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,84 zł
SAMYANG Inst. makaron Carbonara z kurczakiem (kubek) 80g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,16 zł
ALLGROO natychmiast. zupa grzybowa udon z tofu w kubku 173g
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,06 zł
7,44 zł
–22 %
NONGSHIM Chapagetti instant. makaron 140g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,74 zł
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
