Eidam flavored slices - 5 slices - VEGAN - Violife 100g
Related products
Pickles with red cabbage and beets 490 g FERMENT IT
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,29 €
Vítova zelná šťáva z kysaného zelí - ViK product 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,96 €
Product detailed description
classic sliced, semi-hard plant-based alternative to cheese with Eidam flavour. Ideal for tasty sandwiches, sandwiches and also on toast because it melts perfectly.Nutritional values
| Energy value | 1208kJ/291kcal |
| Fats | 23.00g |
| of which saturated fatty acids | 21.00g |
| Carbohydrates | 21.00g |
| of which Sugars | 0g |
| Fiber | |
| Protein | 0g |
| Salt | 2.30g |
Additional parameters
| Category: | Refrigerated food |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 5202390028823 |
Kimchi with red cabbage - fermented vegetable salad - vegan - HUHUCHILLI 190g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,97 €
Organic
Lentil tempeh BIO MARINATED - TempeHu 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,18 €
Hummus - cizrnová pomazánka s kimchi 150 g I LOVE HUMMUS
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,85 €
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
