Fruit jelly bears candies BIO - YumEarth 50g
Related products
Organic
Fruit jelly candies BIO mini pack mix of flavors - YumEarth 10x19.8g
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,42 €
Crispy bread with chia and garlic 200 g ALRICHOVO PEKARŘSTVÍ
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,95 €
Product detailed description
YumEarth BIO fruit jelly bears with pomegranate flavor.Nutritional values
| Energy value | 1385kJ/326kcal |
| Fats | 0g |
| of which saturated fatty acids | 0g |
| Carbohydrates | 80.00g |
| of which sugars | 67.00g |
| Fiber | 0g |
| Protein | 0g |
| Salt | 0.29g |
Additional parameters
| Category: | Healthy snacking |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 810165013735 |
Biscuits with poppy seeds, gluten-free, 150g MEDÁNEK - sale!
Skladem (Ehxpedice 1-5 dní)
2,88 €
Púpava-Pandemiška - spelt biscuit with beetroot, dandelion root and apple tree filling - Nature Line 25g
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,68 €
Milk chocolate with blackberries, raspberries and sour cherries - Severka 125g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,15 €
Muesli PROTEIN & MAGNESIUM 17% - chocolate and salted caramel - Tekmar 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,96 €
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
