ALMA és ERDEI BOGYÓS almabor - Gyümölcscentrifuga 5L
Kapcsolódó termékek
391 Ft
–8 %
Védje a citromos-citrus italt. fű 0,5l FRUCTAL
Skladem (expedice 1-5 dní)
358 Ft
Szerves
Alkoholmentes főtt almás ital 0,75 l BIO ELBLER
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 599 Ft
Termék részletes leírása
az igazi cseh nyár legjobbja - cseh-szlovák arónia, eper, málna és alma kombinációja - annyi íz egy kortybanTápanyagérték
| Energiaérték | 182kJ/43kcal |
| telítettségof zsírsavak | 0,03 g |
| szénhidrát | 9,90 g |
| ebből cukrok | 9,32g |
| Rost | 0,10g |
| Fehérje | 0,81g |
| Só | 0,05g> |
| Kategória: | Gyümölcslevek |
|---|---|
| Súly: | 5 kg |
| EAN vonalkód: | 8592809000791 |
| A tétel elfogyott… | |
Szerves
Bio homoktövislé 100% Beutelsbacher 0,2 l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 524 Ft
Szerves
790 Ft
–8 %
Bio citromlé 100% Beutelsbacher 0,2 l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
725 Ft
Újdonság
Szerves
Zöldséglé koncentrátumból 500 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
530 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
