ALMA és FAHÉJ almabor - Gyümölcslé 3L
Kapcsolódó termékek
Alma tubus joghurtos feltéttel CSOMAG 500db - Trutna 6000g
Skladem (expedice 1-5 dní)
832,27 €
Termék részletes leírása
Tiszta gyümölcslé hozzáadott cukor és tartósítószer nélkül, kivonattal kiegészítve az ún A "karácsonyi fűszer" egy hideg téli estékre készült italt alkot. Forró almabornak is kiváló, ideális aszalt gyümölccsel, egy szelet naranccsal, vagy valami csípősebbvel kiegészítve. Az almát gyakran természetesnek tartjuk, mert minden kertben megterem, és egész évben kapható a boltokban. Ugyanakkor gazdag vitamin-, ásványianyag- és nyomelemforrás, amelyek nélkülözhetetlenek az egészséges táplálkozásban. Emellett már régóta az étrendünk részét képezik, ezért szervezetünk nagyon jól feldolgozza a bennük található tápanyagokat.Tápanyagértékek
| Energiaérték | 182kJ/43kcal |
| Zsírok | |
| szénhidrát | 9,90g |
| ebből cukrok | 9,32g |
| Rost | <0,10g |
| Fehérje | <0,81g |
| Só | <0,05> |
| Kategória: | Gasztro és nagy kiszerelések |
|---|---|
| Súly: | 3.5 kg |
| EAN vonalkód: | 8592809000814 |
| A tétel elfogyott… | |
Szerves
Granola - Ropogós müzli csokoládéval 5 kg BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
75,35 €
Joghurtos müzli gyümölccsel - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,77 €
Sušenky ovesné s goji a kokosem bez lepku, vajec a mléka - 5 Kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
48,70 €
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
