ALMA és FAHÉJ almabor - Gyümölcslé 5L
Kapcsolódó termékek
Almabor - félszáraz - Amity 330 ml (tartalék flakon)
Skladem (expedice 1-5 dní)
877 Ft
Szerves
Ital Raráškovo Lieblingskakao BIO 300g SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
3 437 Ft
Termék részletes leírása
a forró almabor íze még jobb - karácsonyi illatú és ízű - melegít és felmelegítTápanyag-értékek
| Energiaérték | 182kJ/43kcal |
| Zsírok | 0,10><0>savak |
| szénhidrát | 9,90 g |
| ebből cukrok | 9,32g |
| Rost | 0,10g |
| Fehérje | 0,81g |
| Só | 0,05g> |
| Kategória: | Gyümölcslevek |
|---|---|
| Súly: | 5 kg |
| EAN vonalkód: | 8592809000777 |
| A tétel elfogyott… | |
Old Lady - almalé természetesen zavaros 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 108 Ft
Tipp
Szerves
Bio citromlé 100% Beutelsbacher 0,7 l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 747 Ft
Old Lady - ananászlé 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 635 Ft
Újdonság
Szerves
609 Ft
–6 %
Savanyú káposztalé 500 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
572 Ft
Szerves
Bio homoktövislé 100% Beutelsbacher 0,2 l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 503 Ft
100% CSERESZNYA gyümölcslé - Grúz Nektár 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 203 Ft
Friss gyömbérlé - Kolostor gyógyszertár 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 292 Ft
Újdonság
Szerves
Almalé koncentrátumból 1 l BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
916 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
