ALMA és FEHÉRSZŐLŐ must - Gyümölcslé 3L
Kapcsolódó termékek
Almabor LEVENDULA - (tartalék üveg) - Amity 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
756 Ft
ALMA-KÖRTÉS almabor - (tartalék flakon) - Amity 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
756 Ft
Termék részletes leírása
végre egy morva bor, amit még a gyerekek is megihatnak - elűzi az édesség utáni vágyat - frissítő - ideális csobbanó vízhezTápanyag-értékek
| Energiaérték | 182kJ/43kcal |
| zsírok | 0,03 g |
| szénhidrát | 9,90 g |
| ebből cukrok | 9,32g |
| Rost | 0,10g |
| Fehérje | 0,81g |
| Só | 0,05g> |
| Kategória: | Gyümölcslevek |
|---|---|
| Súly: | 3 kg |
| EAN vonalkód: | 8592809003426 |
| A tétel elfogyott… | |
Szerves
1 717 Ft
–41 %
Bio gránátalmalé 100% Beutelsbacher 0,2 l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 007 Ft
Goji lé péppel - Natúr 500ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 266 Ft
Old Lady - grapefruitlé 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 477 Ft
100% almalé - Fructal 200 ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
308 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
