ALMA és GYÖMBÉR almabor - Gyümölcslé 3L
Kapcsolódó termékek
391 Ft
–8 %
Védje a citromos-citrus italt. fű 0,5l FRUCTAL
Skladem (expedice 1-5 dní)
358 Ft
Kedvezmény
784 Ft
–6 %
GENKI RAMUNE /HATA Pezsgő ital fehér barack 200ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
731 Ft
Termék részletes leírása
így van ütése - remek csípős és jeges - fűszeres, enyhén csípős íz - almabor felnőtteknekTápanyagértékek
| Energiaérték | 182 kJ/43 kcal |
| Zsírok | telített0,10> |
| szénhidrát | 9,90 g |
| ebből cukrok | 9,32g |
| Rost | 0,10g |
| Fehérje | 0,81g |
| Só | 0,05g> |
| Kategória: | Gyümölcslevek |
|---|---|
| Súly: | 3 kg |
| EAN vonalkód: | 8592809001019 |
| A tétel elfogyott… | |
100% narancslé - Fruktál 200 ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
501 Ft
Szerves
1 751 Ft
–41 %
Bio gránátalmalé 100% Beutelsbacher 0,2 l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 027 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
