ALMA és GYÖMBÉR almabor - Gyümölcslé 5L
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
így van ütése - remek csípős és jeges - fűszeres, enyhén csípős íz - almabor felnőtteknekTápanyagértékek
| Energiaérték | 182 kJ/43 kcal |
| Zsírok | telített0,10> |
| szénhidrát | 9,90 g |
| ebből cukrok | 9,32g |
| Rost | 0,10g |
| Fehérje | 0,81g |
| Só | 0,05g> |
| Kategória: | Gyümölcslevek |
|---|---|
| Súly: | 5 kg |
| EAN vonalkód: | 8592809001026 |
| A tétel elfogyott… | |
Áfonyalé péppel - Natúr 500ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 531 Ft
Újdonság
Szerves
Vörös szőlőlé üveg 1 l BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 161 Ft
Goji lé péppel - Natúr 500ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 310 Ft
Arónialé péppel - Natúr 500ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 414 Ft
Áfonyalé péppel - Natúr 500ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 531 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
