ALMA és KÖRTE almabor - Gyümölcslé 3L
Kapcsolódó termékek
Szerves
Ital Raráškovo Lieblingskakao BIO 300g SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
3 659 Ft
Szerves
Alkoholmentes gyömbéres sör Ginger Beer BIO - Ginger People 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
805 Ft
RICO Passiógyümölcs ital zöld teából licsi bobával 340ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
724 Ft
Termék részletes leírása
a körte édességet és sűrű krémes állagot kölcsönöz az almabornak, az alma frissességet és gyengéd savasságot - egyszerre kiváló energia- és folyadékpótlásTápanyag-értékek
| Energiaérték | 182kJ/43kcal |
| 0,03 g | |
| szénhidrát | 9,90 g |
| ebből cukrok | 9,32g |
| Rost | 0,10g |
| Fehérje | 0,81g |
| Só | 0,05g> |
| Kategória: | Gyümölcslevek |
|---|---|
| Súly: | 3 kg |
| EAN vonalkód: | 8592809000661 |
| A tétel elfogyott… | |
Tipp
Céklalé - Fructal 700ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 166 Ft
Újdonság
Szerves
Sárga gyümölcs- és zöldséglé 1 l BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
1 243 Ft
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
