ALMA- és SÁBARÁCS almabor - Gyümölcslé 5L
Kapcsolódó termékek
Kedvezmény
784 Ft
–6 %
GENKI RAMUNE /HATA Pezsgő ital fehér barack 200ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
731 Ft
Termék részletes leírása
nem csak a sárgarépa tartalmaz karotint - édes antioxidáns - segít a fáradtság ellen - javítja a koncentrációtTápanyag-értékek
| Energiaérték | 182kJ/43kcal |
| Zsírok | 0,10> |
| szénhidrát | 9,90g |
| ebből cukrok | 9,32g |
| Rost | 0,10g |
| Fehérje | 0,81g |
| Só | 0,05g> |
| Kategória: | Gyümölcslevek |
|---|---|
| Súly: | 5 kg |
| EAN vonalkód: | 8592809002269 |
| A tétel elfogyott… | |
Áfonyalé péppel - Natúr 500ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 531 Ft
Újdonság
Szerves
Paradicsomlé koncentrátumból 500 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
530 Ft
Újdonság
Szerves
Almalé koncentrátumból 1 l BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
928 Ft
Old Lady - kék szőlőlé 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 376 Ft
Újdonság
Szerves
Vörös szőlőlé üveg 1 l BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 161 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
