Alma - Homoktövis - Gyümölcs almabor 750ml
Kapcsolódó termékek
Almabor - félszáraz - Amity 330 ml (tartalék flakon)
Skladem (expedice 1-5 dní)
875 Ft
Szerves
Alkoholmentes főtt almás ital 0,75 l BIO ELBLER
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 591 Ft
Termék részletes leírása
100%-os hidegen sajtolt pasztőrözéssel kezelt gyümölcslé, amely megőrzi a feldolgozott gyümölcs legjavát. Nem tartalmaz hozzáadott cukrot Tartósítószer nélkül Nem tartalmaz enzimetTápanyag-értékek
| Energiaérték | 182kJ/43kcal |
| Zsírok | 0,10g |
| szénhidrát | 9,90 g |
| ebből cukrok | 9,32g |
| Rost | 0,10g |
| Fehérje | 0,81g |
| Só | 0,05g> |
| Kategória: | Gyümölcslevek |
|---|---|
| Súly: | 0.75 kg |
| EAN vonalkód: | 8592809004355 |
Áfonyalé péppel - Natúr 500ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 523 Ft
Stará Dáma - körtelé természetesen zavaros 700ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 294 Ft
Old Lady - chokeberry juice 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,0 csillag.
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 500 Ft
Sárgarépa és almalé - Fructal 700ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 136 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
