ALMA - KÖRTE almabor - Gyümölcslé 750ml
Kapcsolódó termékek
Szerves
Ital Raráškovo Lieblingskakao BIO 300g SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
3 474 Ft
Termék részletes leírása
100%-os hidegen sajtolt pasztőrözéssel kezelt gyümölcslé, amely megőrzi a feldolgozott gyümölcs legjavát. Nem tartalmaz hozzáadott cukrot Tartósítószer nélkül Nem tartalmaz enzimetTápanyagértékek
| Energiaérték | 182 kJ/ 43 kcal |
| Zsírok | 0,10g | abból, amelyből telített /tr> |
| szénhidrát | 9,90g |
| ebből cukrok | 9,32g |
| Rost | 0,10g |
| Fehérje | 0,81g |
| Só | 0,05g> |
| Kategória: | Gyümölcslevek |
|---|---|
| Súly: | 0.75 kg |
| EAN vonalkód: | 8592809004294 |
100% almalé - Fructal 200 ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
313 Ft
Old Lady - chokeberry juice 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,0 csillag.
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 500 Ft
100% narancslé - Fruktál 200 ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
499 Ft
Áfonyalé péppel - Natúr 500ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 523 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
