ALMApüré - Gyümölcstál 5L
Kapcsolódó termékek
Szerves
Gluténmentes burger zsemle 250 g BIO SCHNITZER
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 619 Ft
Cereální srdíčka s medem a skořicí - NordCrunch 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 000 Ft
Szerves
Gluténmentes focaccia 220 g BIO SCHNITZER
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 537 Ft
Termék részletes leírása
Gyengéden pasztőrözött - sok vitamint és ásványi anyagot megtart - cseh-szlovák almából - fajták kombinációjából, hogy kellemes ízű és kiegyensúlyozott legyen - rostban gazdagTápanyag-értékek
| Energiaérték | 278kJ/65kcal><0trtd> | 0,03g |
| szénhidrát | 15,73g |
| ebből cukrok | 13,80g |
| Rost | 1,80g |
| Fehérje | 0,81g |
| Só | 0,01g> |
| Kategória: | Növényi és bio élelmiszerek |
|---|---|
| Súly: | 5 kg |
| EAN vonalkód: | 8592809001118 |
| A tétel elfogyott… | |
Krájená rajčata s rajčatovou šťávou - Bassta 400g
Skladem (expedice 1-5 dní)
330 Ft
Košíčky s kešu máslem jahodové BIO - VEGAN - Bett'r 39g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 010 Ft
Košíčky s arašídovým máslem BIO - VEGAN - Bett'r 39g
Skladem (expedice 1-5 dní)
734 Ft
KOPIKO Kávécukorka 175g
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,4 csillag.
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 207 Ft
Újdonság
Szerves
Kókusz krém 22% zsír 400 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
992 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
