Almás-cseresznye gyümölcsszeletek 20 g GYÜMÖLCSFA + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Kapcsolódó termékek
Szerves
BIOTR4260289421323
Müzliszelet CHERRY joghurtos feltéttel és élőflórás liszttel - YOGIE 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
215 Ft
Sárgabarack gabonaszelet. a jógában. 40g FIT JOYA cukormáz
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Skladem (expedice 1-5 dní)
209 Ft
Tyčinka bílá s kousky křupavých kakaových sušenek 35 g MOO FREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
870 Ft
Termék részletes leírása
100%-os gyümölcsszelet kizárólag gyümölcsből készül. Először leszűrték, majd pép formájában, alacsony hőmérsékleten szárították több órán keresztül, hogy a szeletek megőrizzék a legjobbjukat.Tápanyagértékek
| Energiaérték | 1391kJ/327,5kcal |
| Zsírok, amelyek zsírosak | 0,09g |
| Szénhidrátok | 79,11g |
| ebből cukrok | 68,00g |
| Rost | Profit12. 2 g|
| só | 0,01 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Gyümölcsszeletek |
|---|---|
| Súly: | 0.02 kg |
| EAN vonalkód: | 8592809002986 |
Klasszikus szójabab sötét mázban - gluténmentes - Celita 50g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,0 csillag.
Skladem (expedice 1-5 dní)
165 Ft
Almás-körtés gyümölcsszeletek 20 g GYÜMÖLCSKERT + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
497 Ft
Szójabab csíra duó - gluténmentes - Celita 50g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
161 Ft
Cukormentes müzliszelet joghurtban - acerola - Tekmar 30g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
248 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
