Almás-feketeribizli gyümölcsszeletek 20 g GYÜMÖLCSFA + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Kapcsolódó termékek
Sós karamell zselével töltött szelet - Juicy joghurtszelet - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
362 Ft
Tyčinka bílá s kousky křupavých kakaových sušenek 35 g MOO FREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
870 Ft
Gabonaszelet almával. és hamarosan. a jógában. 40g FIT JOYA cukormáz
Skladem (expedice 1-5 dní)
209 Ft
Termék részletes leírása
100%-os gyümölcsszelet kizárólag gyümölcsből készül. Először leszűrték, majd pép formájában, alacsony hőmérsékleten szárították több órán keresztül, hogy a szeletek megőrizzék a legjobbjukat.Tápanyagértékek
| Energiaérték | 1391kJ/327,5kcal |
| Zsírok, amelyek zsírosak | 0,09g |
| Szénhidrátok | 79,11g |
| ebből cukrok | 68,00g |
| Rost | Profit12. 2 g|
| só | 0,01 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Gyümölcsszeletek |
|---|---|
| Súly: | 0.02 kg |
| EAN vonalkód: | 8592809002672 |
Cukormentes müzliszelet - áfonyás-málnás - Tekmar 30g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Skladem (expedice 1-5 dní)
248 Ft
Perla szelet Kender Sárgabarack 50g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
257 Ft
Klasszikus szójabab sötét mázban - gluténmentes - Celita 50g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,0 csillag.
Skladem (expedice 1-5 dní)
165 Ft
Lágy nugát almával és fahéjjal - Jannis 60g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
363 Ft
Szentjánoskenyérszelet gyümölccsel és földimogyoróval - Natúr 40g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
204 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
