Almás-körtés gyümölcsszeletek 20 g GYÜMÖLCSKERT + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Kapcsolódó termékek
Mogyoróvajas zselészelet - Juicy bar joghurt - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
308 Ft
Áfonyás müzliszelet joghurtos feltéttel és élőflórás zabkásaval - YOGIE 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
215 Ft
ÁFONYÁS Müzliszelet joghurtos feltéttel és élőflórás kultúrákkal - YOGIE 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
270 Ft
Egy csokoládé tábla. STEVIA égés. narancs héj nélkül cukor 35g BALANCE
Skladem (expedice 1-5 dní)
805 Ft
Termék részletes leírása
100%-os gyümölcsszelet kizárólag gyümölcsből készül. Először leszűrték, majd pép formájában, alacsony hőmérsékleten szárították több órán keresztül, hogy a szeletek megőrizzék a legjobbjukat.Tápanyagértékek
| Energiaérték | 1391kJ/327,5kcal |
| Zsírok, amelyek zsírosak | 0,09g |
| Szénhidrátok | 79,11g |
| ebből cukrok | 68,00g |
| Rost | Profit12. 2 g|
| só | 0,01 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Gyümölcsszeletek |
|---|---|
| Súly: | 0.02 kg |
| EAN vonalkód: | 8592809002788 |
Almás-cseresznye gyümölcsszeletek 20 g GYÜMÖLCSFA + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
497 Ft
Alma gyümölcs szeletek eperrel 25g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
511 Ft
Eredeti finn édesgyökér, sós SALMIAC 60g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
363 Ft
Juicy gabonaszelet - Tekmar 40g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
362 Ft
Cukormentes müzliszelet joghurtban - acerola - Tekmar 30g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
248 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
