Almás-sárgarépa gyümölcs almabor 200 ml OVOČNÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Kapcsolódó termékek
Almás-barack tasak 120 g GYÜMÖLCSFA + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
536 Ft
Szerves
Köret különféle típusú 6 db-os készlet - zacskó 660 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
3 371 Ft
Szerves
Köret zabpehellyel, körtével, áfonyával - tasak 110 g BIO RUDOLFS
Skladem (expedice 1-5 dní)
568 Ft
BABA ÁSVÁNYVÍZ - Gyermek ásványvíz pH 7,4 - Royal Water 0,5 l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
779 Ft
Termék részletes leírása
100%-os gyümölcs- és zöldséglé kizárólag hazánk gondosan válogatott gyümölcseiből készül.Tápanyag-értékek
| Energiaérték | 182kJ/43kcal |
| Zsírok | 0,10g><0tttyds |
| Szénhidrátok | 9,90g |
| ebből cukrok | 9,32g |
| Rost | 0,10g> |
| 1. d> | 0,05 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Étel és táplálkozás |
|---|---|
| Súly: | 0.2 kg |
| EAN vonalkód: | 8592809000104 |
| A tétel elfogyott… | |
Újdonság
Szerves
Fruchtbar eper almapüré 100g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
734 Ft
Szerves
Köret gyümölcs kerti mix - zacskó 90 g BIO OVKO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
405 Ft
Szerves
Fruchtbar Málna áfonya szőlő banán alma zab püré 100g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
734 Ft
Szerves
Apotheke GYERMEKTEA BIO Gyümölcs 20x2g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
822 Ft
Almás-áfonyás gyümölcs almabor 250 ml OVOČNÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
648 Ft
Almás-cseresznye-aróniás bogyós zacskó 200 g GYÜMÖLCSFA + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
587 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
