Almás-sárgarépa tasak 120 g GYÜMÖLCSFA + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Kapcsolódó termékek
Almás-sárgarépa gyümölcs almabor 200 ml OVOČNÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
585 Ft
Szerves
Köret gyümölcs kerti mix - zacskó 90 g BIO OVKO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
405 Ft
Almás tasak 100% 120 g GYÜMÖLCS DOBOZ + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
536 Ft
Szerves
Gyerek gluténmentes chips céklával BIO - BioKids 55g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
476 Ft
Szerves
Apotheke GYERMEKTEA BIO Gyümölcs 20x2g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
822 Ft
Termék részletes leírása
Gyümölcs- és zöldségpüré hozzáadott cukor nélkül, amely nem tartalmaz tartósítószert.Tápérték
| Energiaérték | 278kJ/65kcal |
| Zsírok | 0,08g> |
| Szénhidrát | 15,73g |
| ebből cukrok | 13,80g |
| Rost | 1,80 |
| S d> | 0g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Étel és táplálkozás |
|---|---|
| Súly: | 0.12 kg |
| EAN vonalkód: | 8592809001767 |
| A tétel elfogyott… | |
Újdonság
Szerves
Fruchtbar eper almapüré 100g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
734 Ft
Szerves
Köret különféle típusú 6 db-os készlet - zacskó 660 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
3 371 Ft
Szerves
Köret alma, banán, szilva, keksz - zacskó 110 g BIO RUDOLFS
Skladem (expedice 1-5 dní)
568 Ft
Almás-cseresznye gyümölcs almabor 200 ml OVOČÍKÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
585 Ft
Almás-homoktövis gyümölcs almabor 250 ml OVOČÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
648 Ft
Szerves
BIOTR7640161877252
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
