Amunak - brokkolis snack 120g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Kapcsolódó termékek
Szerves
Bio sima mogyoróvaj hozzáadott só nélkül - Clearspring 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 117 Ft
Szerves
Sötétkakaós kenhető 30% kakaó 400 g BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 843 Ft
Szerves
Mogyoróvaj ropogós bio hozzáadott só nélkül - Clearspring 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 117 Ft
Termék részletes leírása
Tápanyagértékek
| Energiaérték | 523kJ/126kcal |
| Zsírok | 9,80 g |
| ebből telített zsírsavak | 0 >5,50 g |
| ebből cukrok | 0 g |
| Rost | |
| Fehérjék | 2,24 g |
| só |
| Kategória: | Növényi kenhető |
|---|---|
| Súly: | 0.12 kg |
| EAN vonalkód: | 8595012801292 |
Szerves
Hummus - ropogós csicseriborsó kenhető 230 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
1 076 Ft
Cékla és torma kenhető 140g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
808 Ft
Amunak - provence-i snack 120g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
579 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
