Arany mazsola - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Kapcsolódó termékek
Mix jablečné křížaly a sušené hrušky - Bioprodukt 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 359 Ft
Mix jablečné křížaly a sušené hrušky - Bioprodukt 25g
Skladem (expedice 1-5 dní)
527 Ft
Fagyasztva szárított alma - FREEZE DRY COMPANY 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 082 Ft
Termék részletes leírása
Alkalmas süteményekhez, zsemléhez, müzlihez, szeletekhez és zabkásához.Tápérték
| Energiaérték | 1264kJ/302kcal |
| Zsírok | 0,50g> |
| szénhidrát | 79,52g |
| ebből cukrok | 59,19 g |
| Rost | |
| Fehérje | 3,40 g |
| Só | 0 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Gasztro és nagy csomagok gyógybogyókkal és gyümölcsökkel |
|---|---|
| Súly: | 5 kg |
| EAN vonalkód: | 8595617906521 |
INGYENESINGYENES
Ananászdarabok, szárítva, kéntelen, hozzáadott cukor nélkül - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
32 249 Ft
INGYENESINGYENES
Szárított, kéntelen gyömbér hozzáadott cukor nélkül - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
35 832 Ft
Alma - eper karika gluténmentes - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
25 922 Ft
INGYENESINGYENES
Szárított papaya, kéntelen, hozzáadott cukor nélkül - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
45 388 Ft
Jumbo mazsola - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
15 527 Ft
Szerves
Bio szárított fehér eperfa bio*nem bio 2 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
9 781 Ft
Mazsola - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
15 527 Ft
Szerves
Bio áfonya almalével bio*nem bio 2,5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
20 913 Ft
Szárított sárgabarack - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
44 193 Ft
Szárított szilva - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
20 902 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
