Ben & Anna szolid balzsam a védelemért és a fényért - bogyók (60 g)
Kapcsolódó termékek
Szerves
Officina Naturae sampon hullámos és göndör hajra BIO (200 ml)
Skladem (expedice 1-5 dní)
3 711 Ft
Kvitok Solid sampon kondicionálóval Maca 25 g - serkenti a hajnövekedést
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 934 Ft
Szerves
Officina Naturae sampon gyakori mosáshoz BIO (200 ml)
Skladem (expedice 1-5 dní)
3 711 Ft
Szilárd hajsampon SHEA vaj - Natava 85g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
3 876 Ft
Incognito védő haj- és testsampon jávai citronellával (200 ml) - nem kellemetlen rovarok és bolhák szaga
Skladem (expedice 1-5 dní)
4 427 Ft
Hajsampon BURDOCK - Natava 250ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 333 Ft
Hajsampon NYÍR - Natava 250ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 333 Ft
Termék részletes leírása
szilárd kondicionáló olyan zamatos illatú, mint amilyennek látszik. Az erdei bogyók illata átitatja a hajszálakat, így könnyebben fésülhető lesz, és megóvja a szmogtól, a napfénytől és más külső agresszoroktól. A kakaóvaj és a ricinusolaj hidratálja és táplálja a fürtöket és a fejbőrt. Tiszta formulájának köszönhetően a kondicionáló Cosmos Natural minőségi tanúsítvánnyal büszkélkedhet, fenntartható küldetését pedig a minimalista papírcsomagolás bizonyítja, valamint az, hogy megvásárlásával hozzájárulsz az Egy Föld – Egy Óceán szervezethez, segítve megtisztítani az óceánokat a műanyaghulladéktól.Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Klímaberendezések |
|---|---|
| Súly: | 0.06 kg |
| EAN vonalkód: | 4260491222039 |
| Složení: | Sodium Coco Sulfate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Theobroma Cacao Seed Butter, Cocamidopropyl Betaine, Aqua, Ceramide Ng, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum (Fragrance), Sodium Phytate, Citric Acid, Alcohol, Ipomoea Batatas Root Extract (And) Acacia Senegal Gum (And) Maltodextrin, Geraniol, Limonene. |
| Země původu: | Vyrobeno v Lotyšsku |
| Certifikáty: | Vegan Society, Cosmos Natural, PeTA |
| Podíl přírodních surovin: | 100 % |
| Původ vůně: | přírodní |
| Materiál balení: | Papírová krabička |
| Co s obaly: | Recyklujte v kontejneru na papír. |
| Podíl BIO surovin: | 99 % |
| Hmotnost: | 60 g |
| Hodnota pH: | 5.0 - 5.5 |
| Varianta: | Lesní plody (60 g) |
Szerves
Eco Cosmetics balzsam jojobával és zöld teával BIO (125 ml)
Dočasně nedostupné
2 278 Ft
Kondicionér vyživující se slunečnicí a avokádem pro suché a poškozené vlasy 150 ml LA SAPONARIA
Skladem (expedice 1-5 dní)
3 138 Ft
Kvitok Solid kondicionáló száraz és igénybevett hajra - Regeneráló 20 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 934 Ft-tól
Kondicionér hydratační Moisture & Care Basis Sensitive 200 ml BIO LAVERA
Dočasně nedostupné
2 995 Ft
HEMP hajbalzsam - Natava 250ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 333 Ft
Szerves
Argán kondicionáló a fényért - normál és száraz hajra 200 ml BIO SO'BiO etic
Dočasně nedostupné
2 708 Ft
Szerves
Officina Naturae balzsam egyenes hajra BIO (150 ml)
Skladem (expedice 1-5 dní)
3 568 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
