Ben & Anna szolid sampon száraz és igénybe vett hajra - citromfű (60 g)
Kapcsolódó termékek
Kondicionér ve spreji Nordic Berry 250 ml BIO URTEKRAM
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 851 Ft
Kondicionér vyživující se slunečnicí a avokádem pro suché a poškozené vlasy 150 ml LA SAPONARIA
Skladem (expedice 1-5 dní)
3 138 Ft
Kondicionér pro velmi citlivou pokožku Ultra Delicato 250 ml OFFICINA NATURAE
Skladem (expedice 1-5 dní)
4 141 Ft
Kondicionér lehký pro objem vlasů s citronem a kyselinou hyaluronovou 150 ml LA SAPONARIA
Skladem (expedice 1-5 dní)
3 138 Ft
Szerves
Officina Naturae balzsam normál és gyenge hajra ORGANIC (150 ml)
Skladem (expedice 1-5 dní)
3 568 Ft
Szerves
2 792 Ft
–3 %
Védő kondicionáló ricinusolajjal és argininnel 200 ml BIO SO'BiO etic
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Dočasně nedostupné
2 708 Ft
Ben & Anna szolid balzsam a védelemért és a fényért - bogyók (60 g)
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 135 Ft
Szerves
Officina Naturae balzsam egyenes hajra BIO (150 ml)
Skladem (expedice 1-5 dní)
3 568 Ft
Hajkondicionáló HOOMOKTÖVIS - Natava 250ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 333 Ft
Termék részletes leírása
kakaóvajat és kurkumát tartalmazó szilárd ápoló sampon különösen népszerű lesz a száraz és sérült fürtöknél. Gyengéden tisztít a növényi kivonatok gyengéd keverékével, amely kiérdemelte a Cosmos Natural minőségi tanúsítványt. A samponnal végzett rendszeres ápolás visszaállítja a haj és a fejbőr elveszett hidratáltságát, és visszanyeri a vitalitást és a fényt a tincsekbe. A citromfű friss illata és a vanília édes jegyei megmaradnak a hajadban. A környezettudatos emberek örülni fognak a minimalista papírcsomagolásnak és annak, hogy vásárlásával hozzájárul az Egy Föld – Egy Óceán szervezethez, segítve az óceánok műanyaghulladéktól való megtisztítását.Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Samponok |
|---|---|
| Súly: | 0.06 kg |
| EAN vonalkód: | 4260491222015 |
| Složení: | Sodium Coco Sulfate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Theobroma Cacao Seed Butter, Cocamidopropyl Betaine, Aqua, Sodium Cocoyl Hydrolyzed Pea Protein, Parfum (Fragrance), Sodium Phytate, Citric Acid, Alcohol, Spirulina Platensis Extract (and) Trehalose, CI 77492, Citral, Linalool, Limonene. |
| Země původu: | Vyrobeno v Lotyšsku |
| Certifikáty: | Vegan Society, Cosmos Natural, PeTA |
| Podíl přírodních surovin: | 100 % |
| Původ vůně: | přírodní |
| Materiál balení: | Papírová krabička |
| Co s obaly: | Recyklujte v kontejneru na papír. |
| Podíl BIO surovin: | 99 % |
| Hmotnost: | 60 g |
| Hodnota pH: | 5.0 - 5.5 |
| Varianta: | Citronová tráva (60 g) |
Szerves
Officina Naturae sampon zsíros hajra BIO (200 ml)
Skladem (expedice 1-5 dní)
3 711 Ft
Šampon pečující pro hebké a definované kudrny 200 ml OFFICINA NATURAE
Skladem (expedice 1-5 dní)
4 284 Ft
Szerves
Korpásodás elleni sampon teafával és bisabolollal 250 ml BIO SO'BiO etic
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 421 Ft
Szilárd hajsampon SHEA vaj - Natava 85g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
3 876 Ft
Szerves
laSaponaria sampon extra szűz olívaolajjal BIO 200 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
3 138 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
