Bezva répa - torma ketchup 330g
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Tárolás: szobahőmérsékleten, felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 3 héten belül elfogyasztható.Tápérték
| Energiaérték | 401kJ/96kcal |
| Zsírok | 1,40g><0ttg | zsírsavból
| szénhidrát | 17,00 g |
| ebből cukrok | 15,00 g |
| Rost | |
| Fehérje | 2,40 g |
| Só | 0,64 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Paradicsomszósz és ketchup |
|---|---|
| Súly: | 0.4 kg |
| EAN vonalkód: | 725765002556 |
| A tétel elfogyott… | |
Áfonyaszósz - Monastery officina 330g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 818 Ft
Cherry sicilská rajčatová omáčka Palermitana BIO - VEGAN - Convivia 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 305 Ft
Kimifinne chipsrudak ketchuppal 30 g BIO MCLLOYD'S
Skladem (expedice 1-5 dní)
433 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
