Bio gyümölcs nyalókák keveréke 4 ízből - YumEarth 14db
Kapcsolódó termékek
Szerves
Gluténmentes focaccia 220 g BIO SCHNITZER
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 537 Ft
Krájená rajčata s rajčatovou šťávou - Bassta 400g
Skladem (expedice 1-5 dní)
330 Ft
Újdonság
Szerves
Kókusz krém 22% zsír 400 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
992 Ft
Szerves
Gluténmentes burger zsemle 250 g BIO SCHNITZER
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 619 Ft
Salsa Verde mexikói paradicsomos paradicsommal - The Pelikans 330g
Dočasně nedostupné
2 868 Ft
Termék részletes leírása
YumEarth BIO Gyümölcs nyalókák (cseppek) görögdinnye, eper, őszibarack és gránátalma ízekkel. A nyalókák egyenként vannak csomagolva. Ez az amerikai márka igyekszik leküzdeni a növekvő számú allergiát mind a fiatal, mind az idősebb gyermekek körében. Ezért olyan szervezeteket is támogat, mint például a Fare, amely az ételallergiás emberek életminőségének és egészségének javítására törekszik.Tápanyag-értékek
| Energiaérték | 1460 kJ/349 kcal |
| Zsírsavak | zsírokzsírok d>0g |
| szénhidrát | 90,00g |
| ebből cukrok | 66,00 g |
| Rost | 0 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0,03 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Növényi és bio élelmiszerek |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 810165010246 |
Borsmentás rágógumi aszpartám nélkül - Hugo 1000g
Skladem (expedice 1-5 dní)
16 407 Ft
Košíčky s kešu máslem jahodové BIO - VEGAN - Bett'r 39g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 010 Ft
Bett'r Oplatky s lískooříškovou náplní 33 g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
654 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
