Bio savanyú nyalóka alma, cseresznye és szőlő ízekkel - YumEarth 14db
Kapcsolódó termékek
Szerves
Mézeskalács csokoládéban feketeribizli töltelékkel 125 g BIO LINEA NATURA
Dočasně nedostupné
2 029 Ft
Szerves
Gluténmentes csokis brownie 140 g BIO SCHNITZER
Dočasně nedostupné
1 505 Ft
KOPIKO Kávécukorka 175g
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,4 csillag.
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 207 Ft
Košíčky s kešu máslem jahodové BIO - VEGAN - Bett'r 39g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 010 Ft
COCO ROYAL Kókusztejes ital ananász és zselé ízzel 290 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
597 Ft
Termék részletes leírása
nyalókák egyenként vannak csomagolva. Ez az amerikai márka igyekszik leküzdeni a növekvő számú allergiát mind a fiatal, mind az idősebb gyermekek körében. Ezért olyan szervezeteket is támogat, mint például a Fare, amely az ételallergiás emberek életminőségének és egészségének javítására törekszik.Tápanyag-értékek
| Energiaérték | 1520kJ/358kcal |
| Zsírsavak | zsírokzsírok d>0g |
| szénhidrát | 88,00g |
| ebből cukrok | 76,00 g |
| Rost | 0 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0,18 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Növényi és bio élelmiszerek |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 810165010260 |
Panini classic gluténmentes 188 g BIO SCHNITZER
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 217 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
