BIO Spirulina 1500 tabletta - Nupreme 300g
Kapcsolódó termékek
19 394 Ft
–5 %
RAW Manuka Honey UMF15+ (515+ MGO) 340g
Skladem (expedice 1-5 dní)
18 424 Ft
14 915 Ft
–24 %
Protein Blend BIO 750g čokoláda (Hrachový, konopný protein a goji)
Skladem (expedice 1-5 dní)
11 332 Ft
6 106 Ft
–5 %
Viridikid Vitamin C drops 50ml Organic (Vitamín C pro děti) SK
Dočasně nedostupné
5 801 Ft
12 228 Ft
–5 %
Saccharomyces Boulardii (Probiotikumok hasmenés ellen) 80 kapszula
Skladem (expedice 1-5 dní)
11 616 Ft
Termék részletes leírása
bio Spirulina nagy mennyiségben tartalmaz kiváló minőségű fehérjét, segít növelni szervezetünk védekezőképességét, és a természetes anyagcsere-támogató képességének köszönhetően gyakran alkalmazzák diétákban is. A tablettagyártásra szánt spirulinát a Dél-kínai-tengerben található Hainan-szigeten termesztik, ahol a termesztéshez ideálisak a körülmények. Itt, édesvíztartályokban a napból nyeri az energiát. A spirulina édesvízi cianobaktérium, és nem alga, ahogyan néha tévesen nevezik. Adagolás: A kívánt hatás eléréséhez nagy adagot kell a szervezetbe juttatni. Felnőttek: napi 6-12 tabletta 3 hónapig vagy fokozott stressz időszakában Gyermekek 3 éves kortól: napi 1-4 tabletta 3 hónapig vagy fokozott stressz időszakában Ne szedje ezt a kombinációt, ha... vénás rendszeri problémái vannak, vagy vérhígító gyógyszereket szed (pl. Warfarin). Nem javasoljuk a spirulina használatát sem, ha immunrendszerét elnyomó gyógyszereket szed, például szervátültetés után. A spirulina mellékhatásait és a gyógyszerek ellenjavallatait itt találja, ebben a cikkben a chlorelláról beszéltünk. Ha kétségei vannak, keresse fel kezelőorvosát.Tápanyagértékek
| Energiaérték | 1463kJ/350kcal |
| Zsírok | 8,20g |
| savakkal telített d>szénhidrát | 15,00 g |
| ebből cukrok | 0,70 g |
| Rost | 7,00 g |
| Fehérje | 60,00 g |
| Só |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Étrend-kiegészítők és vitaminok |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 8594176063485 |
7 151 Ft
–4 %
Kids Vegan Omega 3 30ml (350mg DHA, 170mg EPA, 30mg DPA)
Skladem (expedice 1-5 dní)
6 794 Ft
32 084 Ft
–5 %
Instant Whey PRO 2,2kg banán + Magnesium 90 kapslí ZDARMA
Skladem (expedice 1-5 dní)
30 480 Ft
32 084 Ft
–5 %
Instant Whey PRO 2,2kg slaný arašídový karamel + Magnesium 90 kapslí ZDARMA
Skladem (expedice 1-5 dní)
30 480 Ft
23 873 Ft
–5 %
100% Whey Protein 2kg slaný arašídový karamel + Magnesium 90 kapslí ZDARMA
Skladem (expedice 1-5 dní)
22 679 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
