Borsóliszt natív - gluténmentes - Natúr 250g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Kapcsolódó termékek
1 911 Ft
–1 %
Liszt Promix UNI gluténmentes. 1kg NOVALIM
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 873 Ft
Újdonság
Szerves
Sima tönkölykenyérliszt 1050 TÍPUS 1 kg BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
963 Ft
Szerves
Instant liszt Royal red quinoából BIO gluténmentes - VEGÁN - Andok-völgy 350g
Skladem (expedice 1-5 dní)
906 Ft
Graham búzaliszt 1kg DUMAT
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,3 csillag.
Skladem (expedice 1-5 dní)
330 Ft
Teljes zsírtartalmú szójaliszt. sima, 250g RAKLAP nélkül
Skladem (expedice 1-5 dní)
594 Ft
Szerves
Instant liszt Royal quinoa fehér BIO - gluténmentes - Natúr 500g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 711 Ft
Termék részletes leírása
Ez egy természetesen gluténmentes összetevő. Ásványianyag-tartalmának, főként káliumnak és foszfornak, karotinoknak, valamint B- és C-vitaminnak köszönhetően a borsó nagyon pozitív hatással van testi és lelki egészségünkre egyaránt. Az egyik fontos antioxidáns, így védi az immunrendszerünket, emellett segít a stressz és az emésztési problémák ellen is.Tápanyag-értékek
| Energiaérték | 1234kJ/296kcal |
| Zsírok | telített1,30 zsírsavak >0,20g |
| szénhidrát | 49,10g |
| ebből cukrok | 3,20 g |
| Rost | |
| Fehérje | 23,10 g |
| Só | 0,04 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Egyéb lisztek |
|---|---|
| Súly: | 0.25 kg |
| EAN vonalkód: | 8595617904404 |
Szerves
Finomra őrölt teljes kiőrlésű árpaliszt 1 kg BIO PROBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 306 Ft
Gluténmentes gesztenyeliszt - Natúr 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 632 Ft
Sima amarántliszt - Natúr 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
956 Ft
Gluténmentes zabliszt - Natúr 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
487 Ft
Banánliszt (Útifű) - Natúr 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 244 Ft
Csillagfürt liszt, sima - Natúr 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
578 Ft
434 Ft
–0 %
Sima cirokliszt - Natúr 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
431 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
