Bronchialis Tízparancsolat - Herbalist U Chytré Horákyně 250ml
Kapcsolódó termékek
Košíčky s pistáciovým máslem BIO - VEGAN - Bett'r 39g
Skladem (expedice 1-5 dní)
878 Ft
Szerves
Gyümölcsízű nyalóka 100 db BIO GARMONDI
Skladem (expedice 1-5 dní)
14 117 Ft
Cereální srdíčka s medem a skořicí - NordCrunch 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 000 Ft
Termék részletes leírása
Javasolt adagolás: Felnőtteknek és 12 éves kortól napi 2-3 alkalommal, 1 evőkanál, 3-12 éves korig gyermekeknek napi 2-3 alkalommal, egy teáskanál.Tápérték
| Energiaérték | 878kJ> |
| ebből telített zsírsavak | <0,10g |
| szénhidrát | 52,00g |
| ebből cukrok | 52,00g |
| Rost | |
| Fehérje | 0g |
| Só | <0,01g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Növényi és bio élelmiszerek |
|---|---|
| Súly: | 0.3 kg |
| EAN vonalkód: | 8594196390073 |
Krájená rajčata s rajčatovou šťávou - Bassta 400g
Skladem (expedice 1-5 dní)
330 Ft
Salsa Verde mexikói paradicsomos paradicsommal - The Pelikans 330g
Dočasně nedostupné
2 868 Ft
Borsmentás rágógumi aszpartám nélkül - Hugo 1000g
Skladem (expedice 1-5 dní)
16 407 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
