Cikória eredeti szirup - 350 g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Kapcsolódó termékek
Szerves
Hozzáadott cukor nélküli gyömbérszirup 250 ml BIO KOLDOKOL
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 439 Ft
Szerves
Szirup Óda gyógynövényekhez 500ml BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
3 921 Ft
Termék részletes leírása
Chicory Original egy új generációs édesítőszer, amely cikóriagyökérből készül, egyedülálló szabadalmaztatott módszerrel. Az ezzel az édesítőszerrel készült ételek lényegesen alacsonyabb energiatartalmúak, mint a cukor és zsír felhasználásával készült ételek. Édessége megegyezik a mézzel. Sütéskor 1g édesítővel 4g zsírt helyettesíthet. Gluténmentes, laktózmentes, tartósítószermentes, sómentes, magas rosttartalmú, alacsony energiatartalmú, vegánok számára is alkalmas.Tápérték
| Energiaérték | 650 kJ/161 kcal |
| zsírsavak> | 0g |
| szénhidrát | 4,70g |
| ebből cukrok | 4,70 g |
| Rost | 71,30 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Szirupok |
|---|---|
| Súly: | 0.4 kg |
| EAN vonalkód: | 8595245311155 |
Gyógynövényszirup - gyömbér - Kolostor patika 290g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 735 Ft
Gyógynövényszirup - menofita - Monastery officina 290g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 225 Ft
Gyógynövényszirup - bronchofita - Monastery officina 290g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 230 Ft
Kedvezmény
Szerves
2 875 Ft
–4 %
Málnaszörp 500 ml BIO HOLLINGER
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 739 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
