Cikória - teljes kiőrlésű keksz kávés töltelékkel - Nature Line 32g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Kapcsolódó termékek
Szerves
Lágy teljes kiőrlésű keksz gyerekeknek almalével hozzáadott cukor nélkül 6M+ 120 g BIO BISZKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 336 Ft
Szerves
Teljes kiőrlésű tönköly gyömbéres-citromos keksz 100 g BIO JÓ IDŐK
Dočasně nedostupné
596 Ft
Szerves
Teljes kiőrlésű gyermek keksz belga csokoládéval 36M+ 120 g BIO BISZKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 336 Ft
Szerves
Teljes kiőrlésű keksz gyerekeknek Natúr 6M+ 120 g BIO BISZKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 336 Ft
Szerves
Gluténmentes kókuszos keksz cirokkal 100 g BIO ZEMANKA
Skladem (expedice 1-5 dní)
827 Ft
Termék részletes leírása
Pozitív hatások: - Alkalmas terhes nőknek folsav pótlására, melynek hiánya vetéléshez, az újszülött alacsony születési súlyához és idegcső-rendellenességekhez kapcsolódik. - Rostforrás - pozitívan befolyásolja az emésztési folyamatokat és a bélperisztaltikát. - E és B csoport vitaminok forrása. - Pálma zsírmentes.Tápanyagértékek
| Energiaérték | 2037kJ/486kcal/100g |
| Zsírok | 22,00>zsírsavból22,00>zsírtd. 00g |
| szénhidrát | 62,00g |
| ebből cukrok | 31,00 g |
| Rost | 5,50 g |
| Fehérje | 7,70 g |
| Só | 0,26 g | >
| Kategória: | Keksz |
|---|---|
| Súly: | 0.032 kg |
| EAN vonalkód: | 8586008105180 |
Figaro choko - kokosové sušenky s čokoládovou polevou - Leona 300g
Dočasně nedostupné
821 Ft
Hajdina darabok naranccsal - Natúr 150g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
465 Ft
Kakaové sušenky s arašídy bez přidaného cukru - VEGAN - Mons 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
635 Ft
Szerves
Tönkölykeksz tejcsokoládéval 150 g BIO ROSENGARTEN
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 772 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
