ČOXY - étcsokoládé mandulával és xilittel - Natúr 50g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Kapcsolódó termékek
Csokoládé a szerelemből - Tejcsokoládé csomagolás - Carla 20g
Dočasně nedostupné
597 Ft
Tejcsokoládé pekándióval, áfonyával és kókuszos - Severka 135g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 344 Ft
Fehér csokoládé pekándióval, pisztáciával, eperrel, orgonával és kókuszdióval - Severka 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 344 Ft
Tejcsokoládé mogyoróval, cseresznyével és ibolyával - Severka 145g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 344 Ft
Termék részletes leírása
Megbánás nélkül nassolni..... Nagyszerű csokoládé xilittel édesítve.Tápérték
| Energiaérték | 2246kJ/536,60kcal |
| Zsírok | 44,8> |
| szénhidrát | 34,20 g |
| ebből cukrok | 0,80 g |
| Rost | 6,20 g |
| Fehérje | 10,10 g |
| Só | 0g> |
| Kategória: | Forró csokoládé |
|---|---|
| Súly: | 0.06 kg |
| EAN vonalkód: | 8595617908426 |
| A tétel elfogyott… | |
Szerves
Bio keserű 100% kakaódarabokkal VIVANI 80 g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 891 Ft
Szerves
Étcsokoládé kakaós darabokkal 100 g BIO KAOKA + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
1 819 Ft
Szerves
Bio étcsokoládé Fleur de Sel sóval VIVANI 80 g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
1 475 Ft
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
