Csokoládé csomagolás - Boldog karácsonyt - Carla 20g
Kapcsolódó termékek
Kedvezmény
1 280 Ft
–6 %
ROYAL FAMILY Mochi - Krémes kókuszos 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 194 Ft
Tejcsokoládé pisztáciával, rózsával és cseresznyével - Severka 115g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 244 Ft
Púpava-Pandemiška - tönköly keksz céklás, pitypang gyökér és almafa töltelékkel - Nature Line 25g
Skladem (expedice 1-5 dní)
249 Ft
Ropogós kenyér chiával és fokhagymával 200 g ALRICHOVO PEKARŘSTVÍ
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 075 Ft
YUKI & LOVE Mochi s tapiokovými perličkami, příchutí kávy a mořské soli 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 231 Ft
Termék részletes leírása
Bársonyos tejes tónusú tejcsokoládé.Tápanyag-értékek
| Energiaérték | 2304 kJ/552 kcal |
| Zsírok | 33g |
| 57g | |
| ebből cukrok | 56g |
| Rost | 2g |
| Fehérje | 6,40g |
| Só | 0,10g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Csokoládé és kakaó finomságok |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 8595019628441 |
| A tétel elfogyott… | |
Szerves
Vegán csokoládé nyuszi nyalóka 15 g BIO ROSENGARTEN
Skladem (expedice 1-5 dní)
507 Ft
Tejcsokoládé praliné mogyorós töltelékkel - Severka 90g
Dočasně nedostupné
1 473 Ft
Fehér csokoládé pekándióval, pisztáciával, eperrel, orgonával és kókuszdióval - Severka 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 244 Ft
Fehér csokoládé pekándióval, pisztáciával és áfonyával - Severka 135g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 244 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
