Desszert - cukorkák keveréke steviával - TRAPA 115g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Kapcsolódó termékek
Gyömbéres nyalóka - Natúr 7g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
136 Ft
Szerves
Gluténmentes citrom ízű nyalóka 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 117 Ft
Szerves
Gluténmentes feketeribizli ízű nyalóka 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 117 Ft
Szerves
Gluténmentes málna ízű nyalóka 7x10 g BIO CANDY FA
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 117 Ft
Szerves
Gluténmentes narancs ízű nyalókák 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 117 Ft
Áfonyanyalóka - Natúr 7g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
136 Ft
Szerves
Gluténmentes nyalóka mix 6x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 117 Ft
Tipp
150 Ft
–8 %
Homoktövis nyalóka - Natúr 7g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
138 Ft
Levendula nyalóka - Natúr 7g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
138 Ft
Nyalóka szőlőcukorral 100 db + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6 620 Ft
Tipp
150 Ft
–15 %
Juhar nyalókagolyó - Natúr 8g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
127 Ft
Termék részletes leírása
Kiváló ízű 70%-os csokoládé keverve a legjobb minőségű nugáttal és mogyoróval.Tápanyag-értékek
| Energiaérték | 2031kJ/491kcal |
| Zsírok | 36,00>savanyútelített. 00g |
| szénhidrát | 49,00g |
| ebből cukrok | 8,00 g |
| Rost | |
| Fehérje | 5,40 g |
| Só | 0,17 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cukorkák |
|---|---|
| Súly: | 0.15 kg |
| EAN vonalkód: | 8410679031007 |
| A tétel elfogyott… | |
Szerves
720 Ft
–4 %
Bio zselé WORMS vegán ÖKOVITAL 80 g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
689 Ft
Étcsokoládéval, édesítőszerrel bevont pörkölt babkávé - Nupreme 70g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
698 Ft
Szerves
Gluténmentes édesgyökér ízű darabok 100 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 015 Ft
Szerves
Gyümölcs cukorkák Szívek zselatin nélkül BIO, vegán - Ökovital 80g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
703 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
