Dextróz - natúr 250g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Kapcsolódó termékek
Ajándék készlet chilis fűszerekből (10 ampulla) - Hot chip 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
9 928 Ft
Kedvezmény
484 Ft
–10 %
THUAN PHAT Garnélarák Satay Paszta 85ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
433 Ft
Termék részletes leírása
dextróz vagy szőlőcukor a leggyorsabban felszívódó energiaforrás minden testszövet számára, beleértve az izmokat és az agyat is. Használat után perceken belül bejut a véráramba. Ezért különösen ideális sportolók és fokozott fizikai megterhelést szenvedők számára. Édessége alacsonyabb, mint a répacukor. Hozzáadják vízhez, tejhez, citromléhez stb. A cukor természetes édesítőszer, feldolgozási módtól függően lehet finomított vagy finomítatlan, ami egyben egészségesebb is. Általában édesítésre, sütésre és főzésre, valamint tartósításra használják. Kínálatunkban finomítatlan répacukor, különféle nád, gyümölcs, szőlő, stevia, valamint egyéb folyékony édesítőszerek találhatók.Tápérték
| Energiaérték | 1547kJ/364kcal |
| telített savzsír | td>0g |
| szénhidrát | 91,00g |
| ebből Cukor | 0g |
| Rost | |
| Fehérje | 0g |
| Só | <0,01g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | cukrok |
|---|---|
| Súly: | 0.25 kg |
| EAN vonalkód: | 8594010317668 |
Szerves
2 980 Ft
–4 %
Kókuszvirág cukor BIO 300 g (Kókuszvirág cukor) + Sleva 3 % slevový kupón: EXTRA
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 832 Ft
Demerara nádcukor - Natúr 1000g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
929 Ft
Fahéjas cukor fruktózzal - Natúr 50g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
113 Ft
Könnyű finom nádcukor - Natúr 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
669 Ft
790 Ft
–9 %
Gyümölcscukor - fruktóz - Natúr 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
714 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
