Étcsokoládé pekándióval, pisztáciával, eperrel, orgonával és kókuszos - Severka 130g
Kapcsolódó termékek
Tönkölykeksz - Kávé 120g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
474 Ft
Szerves
Gyümölcskocsonyás cukorka BIO - YumEarth 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
789 Ft
Kenyér olíva és rozmaring ízzel, VEGÁN - Snatt's 110g
Skladem (expedice 1-5 dní)
623 Ft
Szerves
Gyümölcszselé cukorkák BIO mini csomag ízek keveréke - YumEarth 10x19,8g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3 073 Ft
HOSAN Seoul Chips Koreai Kimchi Sült Rizs Chips 40g - ÚJ
Skladem (expedice 1-5 dní)
910 Ft
Szerves
Bett'r epres kesudiós keksz hozzáadott cukor nélkül 30 g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
428 Ft
Gomba tejcsokoládé bevonattal és sütivel - Miltonas 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
823 Ft
Termék részletes leírása
gazdagon díszített belga csokoládé pekándióval, pisztáciával, eperrel, orgonával és kókuszdióval van megszórva.Tápanyagértékek
| Energiaérték | 2191kJ/526kcal |
| Zsírok | 18,00g |
| szénhidrát | 41,60g |
| ebből cukrok | 36,10 g |
| Rost | |
| Fehérje | 7,20 g |
| Só | 0,10 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Egészséges nassolás |
|---|---|
| Súly: | 0.2 kg |
| EAN vonalkód: | 8595630503103 |
Tejcsokoládé szederrel, cseresznyével és orgonával - Severka 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 244 Ft
Étcsokoládé pisztáciával, rózsával és cseresznyével - Severka 115g
Dočasně nedostupné
2 213 Ft
Púpava-Pandemiška - tönköly keksz céklás, pitypang gyökér és almafa töltelékkel - Nature Line 25g
Skladem (expedice 1-5 dní)
249 Ft
Müzli FEHÉRJE ÉS MAGNÉZIUM 17% - fehér csokoládé és kókusz - Tekmar 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
861 Ft
Szerves
Teljes kiőrlésű rizs szendvicsek barna rizsből, gluténmentes, bio - hozzáadott só nélkül - VEGÁN - Clearspring 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
657 Ft
Sült lencse snack - sajt, fűszernövények, gluténmentes - Snatt's 85g
Skladem (expedice 1-5 dní)
623 Ft
Étcsokoládé pekándióval, pisztáciával és áfonyával - Severka135g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 244 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
