Fagyasztva szárított csirke tésztaleves - FREEZE DRY COMPANY 33g
Kapcsolódó termékek
851 Ft
–17 %
VIFON Inst. PHO BO marhahús tészta tálban 70g
Skladem (expedice 1-5 dní)
705 Ft
Kedvezmény
444 Ft
–10 %
VIFON Inst. "PHO" tészta marha ízzel 80g
Skladem (expedice 1-5 dní)
398 Ft
Pirított pirospaprika mártogatós FORRÓ - The Pelikans 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 447 Ft
Termék részletes leírása
házi leves teljes íze, amelyet bármikor és bárhol élvezhet. A kíméletes fagyasztva szárításnak köszönhetően megőrzi tápértékét és gazdag ízét - tartósítószerek és vegyszerek nélkül, pont úgy, ahogy szeretjük. Könnyű elkészítése – öntsük és fogyasszuk! Készítsen meleg, illatos levest pillanatok alatt – főzés és további hozzávalók nélkül. Nyissa ki a zacskót. Öntse fel az ajánlott mennyiségű forró vizet. Keverje össze, zárja le és várjon körülbelül 5-10 percet, tálalja!Tápanyagértékek
| Energiaérték | 179 kJ/43 kcal |
| Zsírok | 0,50 g |
| szénhidrát | 8,20g |
| ebből cukrok | 2,70 g |
| Rost | |
| Fehérje | 1,60 g |
| Só | 1,20 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Instant levesek |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 8595705010970 |
| A tétel elfogyott… | |
ALLGROO azonnali. udon gombaleves tofuval csészében 173g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 345 Ft
SAMYANG Buldak Instant Noodles Buldak Habanero Lime 135g
Skladem (expedice 1-5 dní)
619 Ft
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
