Fagyasztva szárított paradicsomleves rizzsel - FREEZE DRY COMPANY 50g
Kapcsolódó termékek
Pirított pirospaprika mártogatós FORRÓ - The Pelikans 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 447 Ft
851 Ft
–17 %
VIFON Inst. PHO BO marhahús tészta tálban 70g
Skladem (expedice 1-5 dní)
705 Ft
352 Ft
–11 %
VIFON Inst. tészta - rák "BANH DA CUA" 60g
Skladem (expedice 1-5 dní)
310 Ft
Kedvezmény
444 Ft
–10 %
VIFON Inst. "PHO" tészta marha ízzel 80g
Skladem (expedice 1-5 dní)
398 Ft
Termék részletes leírása
házi leves teljes íze, amelyet bármikor és bárhol élvezhet. A kíméletes fagyasztva szárításnak köszönhetően megőrzi tápértékét és gazdag ízét - tartósítószerek és vegyszerek nélkül, pont úgy, ahogy szeretjük. Könnyű elkészítése – öntsük és fogyasszuk! Készítsen meleg, illatos levest pillanatok alatt – főzés és további hozzávalók nélkül. Nyissa ki a zacskót. Öntse fel az ajánlott mennyiségű forró vizet. Keverje össze, zárja le és várjon kb. 5-10 percet, tálalja!Tápérték
| Energiaérték | 274 kJ/65 kcal |
| Zsírok | 0,50 g |
| szénhidrát | 11 |
| ebből cukrok | 2,70 g |
| Rost | |
| Fehérje | 3,50 g |
| Só | 1,00 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Instant levesek |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 8595705010871 |
| A tétel elfogyott… | |
SAMYANG Buldak instant tészta csirke (2x rendkívül forró) 140g
Skladem (expedice 1-5 dní)
737 Ft
KOREAN STREET instant leves Kaludon Kimchi tálban 215g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 602 Ft
368 Ft
–21 %
ACE LAU THAI azonnali. csirke tésztaleves 80g
Skladem (expedice 1-5 dní)
288 Ft
Kedvezmény
555 Ft
–6 %
MOM inst. tészta csészében - csirke 70g
Skladem (expedice 1-5 dní)
518 Ft
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
