Fekete quinoa - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Kapcsolódó termékek
Szerves
839 Ft
–22 %
Hajdina bulgur 250 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
654 Ft
Termék részletes leírása
Köretnek vagy étkezés alapjául is alkalmas. Elkészítheti édesen vagy sósan, sütheti, használhatja töltelékként levesekhez, vagy hozzáadhatja vegetáriánus húsgombócokhoz.Tápérték
| Energiaérték | 1550kJ/370kcal |
| Zsírok> | 3,30 g |
| szénhidrát | 64,00 g |
| ebből cukrok | 0g |
| Rost | |
| Fehérje | 16,30g |
| Só | 0g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Gasztro és nagy kiszerelésű gabonafélék |
|---|---|
| Súly: | 5 kg |
| EAN vonalkód: | 8595617906484 |
Gluténmentes ropogós rizs kakaóval - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
15 137 Ft
Kukorica és csicseriborsó zsemlemorzsa - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
9 551 Ft
Hajdina pehely - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6 367 Ft
zabkorpa - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,7 csillag.
Skladem (expedice 1-5 dní)
5 766 Ft
Finom rizsdara - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5 887 Ft
Gluténmentes ropogós rizs mézzel - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
12 975 Ft
Instant kukorica polenta - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5 887 Ft
Bulgur búza - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5 526 Ft
Kukorica zsemlemorzsa - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
7 448 Ft
Kukoricadara - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 763 Ft
Szerves
Kerek szemű tejberizs natúr 10 kg BIO BIO NEBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
17 026 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
