Fekete szezám - natúr 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Kapcsolódó termékek
Tipp
Arany len - natúr 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
412 Ft
Szerves
Tökmag 200 g BIO BIO NEBIO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 117 Ft
Tipp
Szerves
Bio hámozott tökmag + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
988 Ft-tól
Tipp
Őrölt lenmag + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
809 Ft-tól
Termék részletes leírása
fekete szezám jótékony hatással van a bőrre és segít a stresszben, megnyugtatja és ellensúlyozza a szorongást, valamint szabályozza a vérnyomást. Ha rendszeresen eszik fekete szezámot, számos egészségügyi problémát javíthat. A szezámmag napi ajánlott adagja 1 teáskanál.Tápérték
| Energiaérték | 2397kJ/572kcal |
| Zsírok | 49,67> |
| szénhidrát | 23,45g |
| ebből cukrok | 0g |
| Rost | |
| Fehérje | 17,73g |
| Só | <0,01g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fogyasztásra |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 8594010319617 |
Szerves
Lenmag 300 g BIO BIO NEBIO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
594 Ft
Tipp
Kendermag, hámozott + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 183 Ft-tól
Tökmag - Natúr 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
453 Ft
Kendermag, hámozott - Natúr 150g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
809 Ft
Szerves
Chia mag BIO 1000g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4 505 Ft
Szerves
Kendermag, hámozott, 200 g BIO BIO NEBIO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 437 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
