Füstölt krémes kenhető vajkrém - Lunter 100g
Kapcsolódó termékek
Eidam ízű szelet - 5 szelet - VEGÁN - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
938 Ft
GOUDA ízesített szelet - 5 szelet - VEGÁN - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
938 Ft
Savanyú káposzta + sárgarépa - erjesztjük! 490g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 895 Ft
Termék részletes leírása
Gluténmentes. Omega-3 forrás. Tartósítószerek nélkül. Zöldségkrém füstölt tofuval, pasztőrözött.Tápérték
| Energiaérték | 1431 kJ/347 kcal |
| Zsír | 35 g |
| ebből telített zsírsavak | 2,50 g |
| Szárhidrát | 1,20 g |
| ebből cukrok | 0,50 g |
| Rost | 2 g |
| Fehérje | 5 g |
| Só | 0,91 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hűtött élelmiszer |
|---|---|
| Súly: | 0.125 kg |
| EAN vonalkód: | 8586024422070 |
Violife blokk gouda ízzel 2,5kg
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Skladem (expedice 1-5 dní)
8 487 Ft
Savanyúság vörös káposztával és céklával 490 g ERJESZTÉS
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 895 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
