Fűszeres Čalamáda – erjesztjük! 490g
Kapcsolódó termékek
Silken hedvábné tofu broskev - maracuja - VETO 125g
Skladem (expedice 1-5 dní)
449 Ft
Laktózmentes hosszú élettartamú teljes tej 3,5% - Meggle 1000ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
886 Ft
Plněné datlové kuličky s borůvkami - VEGAN - Mons 45g
Skladem (expedice 1-5 dní)
533 Ft
Kedvezmény
593 Ft
–8 %
Gluténmentes piskóták - Kávétermékek Pardubice 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
542 Ft
Szerves
Gluténmentes burger zsemle 250 g BIO SCHNITZER
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 650 Ft
Szerves
Szárított fehér eperfa NYERS 100 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 293 Ft
Termék részletes leírása
Pasztörizálatlan. Nem tartalmaz hozzáadott cukrot, E-címkéket és glutént, alkalmas vegánok számára.Tápanyag-értékek
| Energiaérték | 170,3 kJ/37,9 kcal |
| Zsírok | 0,47><0td>telített zsírsavból 7g |
| szénhidrát | 6,50g |
| ebből cukor | 3,90 g |
| Rost | 2,60 g |
| Fehérje | 1,61 g |
| Só | 2,50 g> |
| Kategória: | Növényi és bio élelmiszerek |
|---|---|
| Súly: | 0.5 kg |
| EAN vonalkód: | 8595617916513 |
Kedvezmény
298 Ft
–10 %
Energy gumi EREDETI - Keserű 13,5g
Dočasně nedostupné
267 Ft
COCO ROYAL Kókusztejes ital mangó és zselé ízzel 290 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
609 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
