Fűszeres tofu kolbász - Lunter 200g
Kapcsolódó termékek
Kozí probiotický nápoj BIFIDORA mango - DoRa 240g
Skladem (expedice 1-5 dní)
540 Ft
Termék részletes leírása
Növényi eredetű fűszeres kolbász. Fehérjéket, kalciumot és más, a szervezet számára fontos egészségjavító anyagokat tartalmaznak. - 100%-ban növényi alapú - Koleszterin és tartósítószer mentes - Tiszta európai szójából készült, géntechnológiával módosított szervezetek (GMO) felhasználása nélkül.Tápérték
| Energiaérték | 932kJ/225kcal | 1,40g |
| szénhidrát | 2,70g |
| ebből cukrok | <0.50g |
| Rost | 2.00g |
| Fehérje | 12.00g |
| Só | 1.50g> |
| Kategória: | Hűtött élelmiszer |
|---|---|
| Súly: | 0.3 kg |
| EAN vonalkód: | 8586017257122 |
| A tétel elfogyott… | |
Szerves
Lencse tempeh BIO NATURAL - TempeHu 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 114 Ft
Seafoo Tofu Tuned kenhető hosszantartó - Lunter 75g
Skladem (expedice 1-5 dní)
410 Ft
Vegán majonéz - Agricol 5kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6 063 Ft
Szerves
Borsó tempeh BIO NATURAL - TempeHu 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 114 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
