Gazdakenyér - gluténmentes - Poensgen 400g
Kapcsolódó termékek
Rizspogácsával töltött keksz, sárgabarackos, glutén-, tej- és tojásmentes - Natúr 140g
Skladem (expedice 1-5 dní)
536 Ft
Szerves
Teljes kiőrlésű rizs szendvicsek barna rizsből, gluténmentes, bio - hozzáadott só nélkül - VEGÁN - Clearspring 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
654 Ft
Vajas keksz glutén, tojás, tej nélkül - Natúr 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
361 Ft
Cukormentes cukorkák Strawberry&Cream - 44g SULA
Skladem (expedice 1-5 dní)
442 Ft
MINI gombasapkák karamellmázzal és keksszel - Miltonas 60g
Skladem (expedice 1-5 dní)
458 Ft
Kenyér olíva és rozmaring ízzel, VEGÁN - Snatt's 110g
Skladem (expedice 1-5 dní)
620 Ft
Termék részletes leírása
Javasoljuk, hogy a gluténmentes, hosszú élettartamú kenyeret néhány másodpercig melegítse a mikrohullámú sütőben, vagy rövid ideig pirítsa meg. Ez megőrzi a termék frissességét.Tápanyagértékek
| Energiaérték | 995kJ/236kcal |
| Zsírok | 3,50g |
ebből telített zsírsavak| 45,00g | |
| ebből cukrok | 4,00 g |
| Rost | 6,50 g |
| Fehérje | 3,30 g |
| Só | 1,30 g> |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Egészséges nassolás |
|---|---|
| Súly: | 0.4 kg |
| EAN vonalkód: | 4250208801886 |
Müzli FEHÉRJE ÉS MAGNÉZIUM 17% - csokoládé és sós karamell - Tekmar 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 075 Ft
YUKI & LOVE Mochi s tapiokovými perličkami, příchuť matcha latte 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 207 Ft
Protein szelet csokoládé ízzel - gluténmentes - Celita 45g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
246 Ft
DUO kókuszos epres keksz glutén, tojás és tej nélkül - Natúr 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
494 Ft
Gomba fehér csokoládé bevonattal és sütivel - Miltonas 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
818 Ft
Tejcsokoládé szederrel, málnával és meggyel - Severka 125g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 231 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
