Gesztenye kása - gluténmentes instant zabkása - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Termék részletes leírása
natúr gesztenye gluténmentes instant zabkása könnyű emészthetőségének és egyszerű elkészítésének köszönhetően ideális része az étrendnek. Nemcsak reggelire, hanem gyerekeknek és felnőtteknek is alkalmas. Gyors és egyszerű előkészítés. Elkészítés: keverjük el forró vízben vagy forró tejben és édesítsük.Tápanyagértékek
| Energiaérték | 1434kJ/343kcal |
| Zsírok | 1,00g> |
| 73,10g | |
| ebből cukrok | 4,60 g |
| Rost | |
| Fehérje | 8,30 g |
| Só | 0 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Gasztro és nagy kiszerelésű pehely, zabkása és müzli |
|---|---|
| Súly: | 5 kg |
| EAN vonalkód: | 8595617906194 |
Teljes zab csírával gluténmentes Anglia - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5 630 Ft
Instant rizspehely - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
7 624 Ft
Egész szójapehely - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
10 439 Ft
Hajdina darabok csokoládéval - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
15 366 Ft
Tipp
Teljes zabpehely csírákkal Anglia - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Skladem (expedice 1-5 dní)
3 073 Ft
Tipp
Szerves
Bio zabpehely gluténmentes nagy bio*nem bio 2,5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4 514 Ft
Instant kukoricapehely - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
4 750 Ft
Tipp
Finom zabpehely csírával Anglia - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
A termék átlagos értékelése 5-ből 3,8 csillag.
Skladem (expedice 1-5 dní)
3 073 Ft
Tipp
Instant hajdina zabkása - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
10 556 Ft
Finom tönkölypehely - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
5 748 Ft
Gluténmentes csokoládégranola - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
12 668 Ft
Instant kukorica zabkása - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
7 507 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
