Gluténmentes burgonyagombóc - paletta 150g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Kapcsolódó termékek
Palacsinta - liszt nélküli keverék. Banán fehérje 500g GREENFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
4 767 Ft
Liszt nélküli Kremrole & Baklava sütőkeverék 750g ADVENI
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 580 Ft
Termék részletes leírása
Glutén intoleranciában szenvedők számára megfelelő étel. Adjunk hozzá vizet, keverjük össze, hagyjuk megduzzadni és 5 perc múlva gombócokat formázunk belőle. Sós vízben 15 percig főzzük. Különféle palacsintákat és édes galuskákat is készíthet a tésztából.Tápérték
| Energiaérték | 1452kJ/346kcal |
| Zsírok | 0,30g> |
| szénhidrát | 77,90 g |
| ebből cukrok | 1,80 g |
| Rost | |
| Fehérje | 5,20 g |
| Só | 1,40 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sütési és főzési keverékek |
|---|---|
| Súly: | 0.15 kg |
| EAN vonalkód: | 8595035911121 |
Újdonság
Szerves
Bauckhof Brownie Mix 400g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 959 Ft
Gluténmentes burgonya tésztakeverék - Névleges 400g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
943 Ft
Leveskeverék Hajdina lencsével 150g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
543 Ft
NOMIX - gluténmentes liszt - Névleges 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 149 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
