Gluténmentes csokoládégranola - Natúr 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Termék részletes leírása
természetesen gluténmentes csokoládékeverék reggelire alkalmas, joghurttal vagy tejjel kombinálva. A keverék kiegyensúlyozott, elegendő energiát és tápanyagot biztosít az egész délelőttre.Tápanyag-értékek
| Energiaérték | 1827kJ/437kcal |
| Zsírok | 18,23g><0tttyds. |
| szénhidrát | 54,70 g |
| ebből cukrok | 19,47 g |
| Rost | |
| Fehérje | 10,97 g |
| Só | 0 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Granola |
|---|---|
| Súly: | 0.2 kg |
| EAN vonalkód: | 8595617901588 |
Kedvezmény
567 Ft
–8 %
Gluténmentes áfonya granola - Natúr 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
519 Ft
Gluténmentes epergranola - Natúr 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
509 Ft
Ropogós almagranola gluténmentes - Natúr 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
983 Ft
Szerves
Granola - Ropogós gyümölcsös müzli áfonyával 350 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 511 Ft
Tipp
Gluténmentes granola mandulával - Natúr 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
548 Ft
Szerves
Granola - Ropogós müzli szentjánoskenyérrel 350 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 323 Ft
Szerves
Granola - Ropogós müzli almával 350 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 521 Ft
Szerves
Granola - Ropogós müzli kókuszos 350 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 299 Ft
Szerves
Granola - Ropogós müzli 350 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 073 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
