Gluténmentes élesztőgombóc mix - Paleta 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Glutén intoleranciában szenvedők számára megfelelő étel. Csak 350 ml vizet adjunk hozzá, és hagyjuk kelni 15 percig. Gőzöljük kb. 25 percig.Tápérték
| Energiaérték | 1435kJ/343kcal |
| Zsírok | 2,70g |
| ebből telített zsírsavak | 71,00g |
| ebből cukrok | 1,00 g |
| Rost | |
| Fehérje | 6,60 g |
| Só | 1,60 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sütési és főzési keverékek |
|---|---|
| Súly: | 0.5 kg |
| EAN vonalkód: | 8595035910414 |
Bolyhos burgonyagombóc gluténmentes - Natúr 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,90 €
Breads & Baguettes sütőkeverék gluténmentes 750g ADVENI
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,39 €
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
